prezenty na dzień chłopaka

Jak znaleźć pomysł na prezent dla faceta?

Nadchodzi dzień główkowania dla nas kobiet. Co kupić? Co wybrać, jak trafić w punkt? Jakie wybrać prezenty na dzień chłopaka i zadowolić go swoją niespodzianką. Mamy o wiele trudniejsze zadanie niż mężczyźni, bo przecież nie wypada podarować bukietu róż, który tak bardzo zadowoliłby nas kobiety. Mimo, że sprawa wygląda skomplikowanie to wcale taka nie jest i możemy coś na to zaradzić. 

Obserwacja ukochanego

Pomysł na prezenty na dzień chłopaka mogą ujawnić się same w naturalny sposób. Skup większa uwagę na tym o czym mówi twój facet, za jakimi przedmiotami w sklepie się rozgląda. Pomyśl o jego zainteresowaniach i wybierz coś co może się mu przydać a jeszcze tego nie posiada. Jeżeli twój ukochany uwielbia grać na konsoli zwróć uwagę jakiego typu gry preferuje i znajdź coś nowego co może mu się spodobać. Zabierz go do centrum handlowego i obserwuj co przykuwa jego wzrok, a może znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie co takiego chciałby dostać. Wsłuchaj się w jego opowieści, skup się na rozmowie oraz mowie jego ciała w różnych miejscach. Jeżeli usłyszysz od niego zdanie typu “Moi znajomi byli wczoraj na skoku ze spadochronem, chciałbym też kiedyś spróbować” to czas na to by poszukać karnetu na skok ze spadochronem. 

Słodko i kreatywnie 

Prezenty na dzień chłopaka wcale nie muszą kojarzyć ci się z wielkimi wydatkami. Większe prezenty możesz podarować mu na ważniejsze okazje, w ten dzień czas na skromny podarunek. Warto pomyśleć o czymś kreatywnym, czymś co was połączy. Jeżeli lubicie podróżować, co powiesz na mapę miejsc, które już odwiedziliście? Może być to świetna zabawa dla was oboje, czas na wspomnienia oraz plany na przyszłe podróże. Odnośnie wspomnień kolejnym pomysłem na Prezenty na dzień chłopaka najczęściej wybierane są zdjęcia, a raczej to jak możesz je wykorzystać. Spersonalizowany album z waszymi zdjęciami z dodatkiem opisów co czułaś przy pierwszym spotkaniu, co myślałaś, jakie są twoje uczucia odnośnie zdjęcia oraz plany na przyszłość z pewnością rozczuli twojego partnera.