Idealna łazienka

Tak jakoś teraz wychodzi, że ciągle szukamy ideałów. Idealna kobieta, idealny sportowiec, dom idealny i idealne wszystko. Problem jest taki, że nie dla każdego ideał jest tym samym. Jedni wolą domy wysokie inni niskie. Jedni preferują duże pokoje, inni przytulne, mniejsze przestrzenie. Gdybym natomiast został zapytany o to jak ma wyglądać idealna łazienka powiedziałbym, że takiej nie ma i że każdy powinien wyprodukować własny ideał. Wtedy będzie ona jemu najbliższa.

Jednak każda łazienka nie może obejść się bez kilku drobiazgów

Nie będę tu wspominać o rzeczach oczywistych takich jak umywalka, lustro czy kosmetyczka. Oraz o opcjonalnych takich jak toaleta, pralka czy hydromasaż. Jesteśmy ich przecież świadomi. Jedyny trudny wybór zachodzi pomiędzy wanną a prysznicem. Najlepiej wybrać oba, bo wanna da nam więcej relaksu, a prysznic zaoszczędzi czasu.

Idealna łazienka powinna być utrzymana w radosnych kolorach. Przecież do niej wchodzimy rano. Więc każdy z nas wolałby żeby budziła do życia aniżeli usypiała. Wykończenie łazienki powinno być ponadto bezbłędne. Musimy użyć odpornych na wilgoć materiałów. Fug ze środkiem przeciwgrzybicznym oraz elektryki, która oprze się wodzie.  To podstawa łazienki idealnej. Reszta to osobista sprawa.